تزریق ژل به لب

تزریق ژل به لب

تزریق ژل به لب : افزایش سن عاملی است که به تدریج به روی میزان حجم و ارتفاع لب تاثیر گذار است و زمانی که این اتفاق می افتد زیبایی و تناسبات صورت را تحت تاثیر قرار می دهد. به طور طبیعی لب پایینی از لب بالایی بزرگ تر است و نیمه راست و چپ هر یک با هم برابر هستند.

اگر دقت کنید لب بالایی متشکل از قسمت لب سفید و لب قرمز می باشد. زمانی که بر اثر افزایش سن و کاهش کلاژن در لب سفید خطوط موازی و چین و چروک ایجاد می شود ، ظاهری ناخوشایند پیدا می کند.

در تزریق ژل به لب حاشیه لب برجسته تر شده و به حجم آن افزوده می شود و این امر موجب افزایش زیبایی لب و چهره خواهد شد. همچنین خطوط اضافی موجود در اطراف لب نیز از بین می روند.

تزریق ژل به لب

نحوه تزریق ژل به لب

اینکه تزریق ژل به لب چگونه و توسط کدام پزشک انجام شود ، در نتیجه نهایی و فرم لب ها تاثیرگذار است. برای این کار پزشک باید ساختار پوست و اجزای صورت را مورد بررسی قرار دهد.

محلی تزریق ، نوع ژل ، میزان ژل مورد استفاده و قرار گیری مناسب مواد در لایه درست همگی از عواملی هستند که در نتیجه تزریق ژل موثر می باشند.

برای این کار ابتدا لب ها بی حس شده و پس از اینکه پزشک از بی حس شدن لب بیمار اطمینان حاصل کرد ، ابتدا با استفاده از مواد ضد میکروبی یا الکل ناحیه یا نواحی مورد نظر را تمیز می کند.

در مرحله آخر سرنگ های مخصوصی که حاوی سوزن بسیار ریز هستند را با زاویه ای دقیق و مناسب در یکی از لایه های پوستی یا زیر پوستی وارد می کنند و تزریق صورت می گیرد.

هزینه تزریق ژل به لب

هزینه این تزریق به عوامل مختلفی همچون دستمزد پزشک ، میزان ژل مورد استفاده و برند آن بستگی دارد. بنابراین برای کسب اطلاع از قیمت هر سی سی ژل و میزان ژل مورد نیاز برای شما به کلینیک کلارینس مراجعه نمایید.​

پاسخ