زاویه سازی صورت

زاویه سازی صورت

عدم وجود تقارن در اجزای صورت انسان یک امر طبیعی است اما گاهی این عدم تقارن کاملا فاحش و آشکار می باشد. از این رو برای فرد ناراحتی ایجاد کرده و میتواند موجب کاهش اعتماد به نفس وی گردد. زاویه سازی صورت تکنیکی جدید به جهت رفع ناهمگونی اجزای صورت و این گونه معضلات می باشد.

یکی از فاکتور های مهم برای داشتن یک چهره زیبا، تناسب در فرم و اجزای آن می باشد. اگر شخصی دارای اجزای زیبا در صورت خود باشد اما میان این اجزا نامگونی وجود داشته باشد این عدم تقارن زیبایی چهره او را تحت تاثیر قرار می دهد.

 

 زاویه سازی صورت

 

افرادی هستند که به علت انباشته شدن چربی در برخی از نواحی صورت و یا حتی لاغری بیش از اندازه آن خواستار کاهش یا افزایش نواحی مورد نیاز صورت خود می باشند. از طرفی برخی افراد صورتی معمولی و طبیعی دارند اما میل به زیباتر شدن، آن ها را به انجام تکنیک های نوین در زمینه زیبایی صورت سوق می دهد.

بهتر است بدانید از مهم ترین قسمت های صورت که فرم دهی و زاویه دار کردن آن می تواند زیبایی چهره فرد را افزایش دهد قسمت گونه و فک می باشد. برجسته کردن گونه و ایجاد فرم V در ناحیه فک از پرطرفدارترین فرم دهی های صورت در بین افراد می باشد زیرا زاویه سازی این دو ناحیه تاثیر بسزایی در زیبا و جوان تر دیده شدن افراد دارد.

علت محبوبیت فک V شکل در چیست

این روش برای زاویه سازی صورت گرد بسیار کاربرد دارد و با ایجاد فرم V در ناحیه فک چهره شخص باریک تر، خطوط فک کشیده و صورت مطلوب تر به نظر می رسد. همچنین چون فک زاویه دار شده است و خطوط آن کاملا مشهود می باشد بنابراین فاصله و مرز صورت و گردن به شکل واضحی قابل تشخیص بوده و این خود موجب زیباتر دیده شدن می شود.

روش های زاویه سازی صورت

از روش های زاویه دار کردن صورت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. تزریق ژل
  2. تزریق چربی
  3. بوتاکس
  4. لیفت با نخ
  5. گذاشتن پروتز

ماندگاری زاویه سازی صورت

میزان ماندگاری زاویه سازی صورت بسته به تکنیکی که استفاده می کنید متفاوت است. معمولا تزریق چربی با توجه به نوع بافت آن نسبت به ژل ماندگاری کمتری دارد. همچنین میزان کیفیت ژل استفاده شده نیز می تواند زمان این ماندگاری را تحت تاثیر قرار دهد.

 

زاویه سازی صورت

 

کاندیدای مناسب جهت زاویه سازی صورت

هرکسی که بخواهد می تواند بنا به سلیقه شخصی برای فرم دهی صورت خود اقدام کند. در ادامه افرادی که نیاز به انجام این روش دارند را نام میبریم:

  • افرادی که دارای صورت گرد و بدون زاویه هستند
  • کسانی که گونه های لاغری دارند
  • اشخاصی که گونه هایشان بسیار بزرگ است
  • در صورتی که فرم فک شما مربعی باشد
  • افرادی که چانه عقب رفته دارند

پاسخ